PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2024

30.1.2024

Termín konání -

15. - 19. 7. 2024 pro děti 5,5 a víc - pojedeme na výlet do pražské zoo (doplatek za výlet bude podle cen vstupu a dopravy)

29. 7 - 2. 8. 2024 pro děti starší 8 let  - pojedeme určitě na výlet do Mirakula (doplatek za výlet bude podle cen Mirákula a dopravy)

SPONZOŘI

MĚSTSKÝ ÚŘAD KBELY

Znak_kbely-002

ZÁVODY DĚTÍ 2016

Tento rok jsme se opět zúčastnili závodů MIA FESTIVAL, které pořádalo sdružení „Děti fitness aneb sportem proti drogám“.

Bojujete vždy v semifinálových kolech (většinou jsou dvě) a pokud postoupíte, tak se probojujete do velkého finále v Lucerně, kde jsou týmy z celé České republiky. Je to tam opravdu ohromné, kdy děti zažijí velké pódium s luxusním osvětlením. Vždy, když vidím ten velký prostor, tak si říkám, jak to ty moji děti zvládnou.

Oba dva naše dětské týmy byly letos skvělé. Museli jsme vždy podle výsledků ze závodu měnit (upravovat) sestavu, což znamená, že musejí opravdu makat. Před velkým finálem měly děti víkendové soustředění s přespáním. Tento víkend cvičily více než 15 hodin, aby všechny změny v sestavách zvládly. Moc je obdivuji za vytrvalost a výdrž. Když jsem viděla svého syna Kubíka, tak jsem ho takhle unaveného dlouho neviděla :o))).

První kolo závodů jsme měli 30. dubna, kde ovečky (děti 4 – 7let) vybojovaly  třetí místo a Moment (děti 7 – 12let) byly čtvrtí.

20160430_135554-kopirovat  Dsc04909-kopirovat  Dsc04835-kopirovat
 Dsc04916-kopirovat  Dsc04846-kopirovat  Dsc04869-kopirovat
 Dsc04925-kopirovat

14. dubna jsme se zúčastnili druhého kola. Ovečky opět třetí místo a Moment vybojovaly také pohár za třetí místo a hlavně postup do finále.

Img_4713-kopirovat  Img_4714-kopirovat Img_4729-kopirovat
 Img_4723-kopirovat  Img_4737-kopirovat_2  Img_4747-kopirovat
 Img_4761-kopirovat  Img_4766-kopirovat_2  Img_4777-kopirovat
 Img_4795-kopirovat  Img_4813-kopirovat  Img_4848-kopirovat
 Img_4746-kopirovat  Img_4783-kopirovat  Img_4877-kopirovat

Finále se konalo 29.května. Tento rok si děti užily velké pódium. Loni jsme byly v malém sále, ale letos to bylo velkolepé. Lucerna má opravdu své kouzlo. Je zde jediný problém a to vzduchotechnika – ta opravdu chybí, ale všichni jsme to zmákli (jak rodiče, tak děti :o))))