PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2024

30.1.2024

Termín konání -

15. - 19. 7. 2024 pro děti 5,5 a víc - pojedeme na výlet do pražské zoo (doplatek za výlet bude podle cen vstupu a dopravy)

29. 7 - 2. 8. 2024 pro děti starší 8 let  - pojedeme určitě na výlet do Mirakula (doplatek za výlet bude podle cen Mirákula a dopravy)

SPONZOŘI

MĚSTSKÝ ÚŘAD KBELY

Znak_kbely-002

ZÁVODY DĚTÍ 2015

Musím říct, myslela jsem si, že mě nemůže bavit jezdit se synem na vystoupení a ještě v aerobiku. V mých myšlenkách bylo jen: „No, to fakt ne, nechci si tím kazit víkendy, já chci jet na chalupu, to bude otrava.“ Ale, opak je pravdou, po prvním závodě jsem zjistila, jak mě to vlastně strašně baví. Vidět spokojený výraz dětí, když dostávají medaile, je to nejhezčí. Myslím si, že mluvím za všechny maminky a tatínky. Můj syn to ještě dlouho po závodech prožíval, chlubil se babičkám a všem známým, že vyhrál pohár. V tu chvíli jsem změnila svůj názor.

Po druhých závodech, můj pocit byl ještě hlubší. Koukat  na rodiče, jak závody prožívají se svými dětmi, které mám v zákulisí na starost, je super. A nejhezčí je když mi děkuji rodiče i děti.

V soutěži MIA FESTIVAL mále i velké děti získaly druhé místo a postupují do mezinárodního finále, které se bude konat v LUCERNĚ.

Už se nemůžu dočkat :o).

20150425_135036 20150425_135153   20150425_140901
 20150425_135515  20150425_140944  20150425_155709
 20150425_161111

ZÁVODY V LUCERNĚ

dneska 23.5.2015 jsme se vydali s dětmi na finále: MIA FESTIVAL INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP, vše pod záštitou sdružení: "DĚTI FITNESS ANEB SPORTEM PROTI DROGÁM".

Atmosféra v Lucerně byla úžasná a děti si to užívaly. V jejich obličejích bylo vidět nadšení, ale zároveň i velký strach a čím víc se jejich závod blížil, tak byli nervóznější. Myslím si, že vše z nich spadlo při prvních krocích na pódiu.

Ptáte se, jak jsme dopadly?

3.Místo:  Small groups – Hobby – Aerobik  - Tučňáci

3.Místo: Small groups – Hobby – Step aerobik – Latino stars

Dětem moc děkuji. Jsem ráda, jak to perfektně zvládly a odnesly si medajle a poháry!!